Singl Nejsem další, který představila šestice talentovaných AquaBabes, překonal za pouhé tři týdny dva a půl milionu zhlédnutí na YouTube a patří mezi nejvyhledávanější české klipy. Píseň díky chytlavému textu i melodii tak aspiruje na horkou novinku a hit nadcházejících letních dnů. Je velmi pravděpodobné, že singl nových AquaBabes se brzy zařadí po bok úspěšných skladeb Neříkej mi baby (přes 9 milionů zhlédnutí) a Čistá jako láska (přes 5 milionů zhlédnutí).

„Jsou to tři týdny, co naše písnička spatřila světlo světa. Všechny jsme byly napnuté, jak na ni posluchači a diváci zareagují. A teď slavíme přes dva a půl milionu zhlédnutí na YouTube. Naši fanoušci a všichni, kdo při nás stojí, jsou neuvěřitelní a píší nám krásné, povzbudivé zprávy. Příležitosti, které se nám dostalo, si moc vážíme a děkujeme, že jsme dostali šanci plnit si naše sny,“ shodují seSára, Sabina, Nikola, Eliška, Marie a Melinda.

A už za pár týdnů si budeme moci úspěšný song poslechnout naživo. AquaBabes zazpívají v rámci tradičního Mattoni Koktejl Festivalu, který proběhne v neděli 19. června na Staroměstském náměstí v Praze. Již nyní pilují choreografii, zpěv a připravují koncertní show. „Bude to naše první společné vystoupení a přeci jen skloubit šest hlasů, 12 nohou a 12 rukou není úplně snadné, ale uděláme maximum, abychom si to užily nejen my, ale hlavně diváci,“ těší se AquaBabes.