Šestice třetího ročníku AquaBabes ani přes léto nezahálí a spolu s jedním z nejúspěšnějších českých djs připravila remix svého singlu Nejsem další, který patří k nejsledovanějším videím na YouTube (za pouhé tři měsíce překonal hranici 5 milionu zhlédnutí). Taneční remix, na němž spolupracoval DJ Brian spolu s DJ Sedlivem, je nabitý energií a pohodovou letní atmosférou.

 

Za námětem videoklipu k remixu Nejsem další stojí režisér Jan Frejm. Jeho záměrem bylo představit dívky nejen jako úspěšné zpěvačky a členky kapely AquaBabes, ale také jako normální holky, které si rády užívají léto a sport na pláži. Zdatně jim přitom sekunduje sympatický DJ Brian.

AquaBabes_MKF_2016„Milujeme léto, sluníčko, tanec, pláže.  Když přišla nabídka udělat remix našeho singlu Nejsem další, neváhaly jsme ani minutu. Věříme, že naše fanoušky bude bavit a pořádně si na něj zatančí během dlouhých letních nocí,“ shodují se Sára, Sabina, Nikola, Eliška, Marie a Melinda a s úsměvem dodávají: „Natáčení klipu jsme si moc užily. Nejen skvělou atmosféru našeho prvního živého vystoupení na Mattoni Koktejl Festivalu, ale také příjemné prostředí a volejbal ve Žlutých lázních.  I když nás trošku mrzí, že do Chorvatska nás  DJ Brian nevzal s sebou,  ale léto ještě nekončí, tak kdo ví, jestli se tam ještě společně nevydáme.

Videoklip se natáčel nejen v Praze ve Žlutých lázních a během vystoupení AquaBabes na Mattoni Koktejl Festivalu, ale štáb se spolu s DJ Brianem vypravil také na vyhlášenou párty pláž v Chorvatsku –  Zrće beach.

Natáčení videoklipu jsem si maximálně užíval. Na pláži jsem byl celou dobu obklopený holkama z Aquababes a v Chorvatsku jsme se Sedlivem hráli v klubu Papaya na užasných parties. Písnička Nejsem další je strašně chytlavá, tak doufám, že ta letní atmosféra a zábava bude z videoklipu a našeho remixu cítit.“

DJ Brian patří mezi nejúspěšnější české djs. Hrál ve více než 30 zemích světa včetně Číny, Brazílie, Francie, Španělska, Řecka a Malediv.  Je rezidentním Djem pořadu Dance eXXtravaganza na rádiu Evropa2 a mezi jeho největší úspěchy patří hraní v klubech Amnesia a Space na Ibize a v luxusním resortu W Retreat&Spa na Maledivách. V roce 2006 byl také residentem Paradise clubu na ostrově Mykonos, který je 14. nejlepším klubem na světě.  Brian také pravidelně vystupuje na největším českém open air festivalu Mácháč.