Vizuální podoba se dostává dalšímu singlu z posledního alba Adama Mišíka, který v něm potvrzuje svou autorskou vyzrálost, a jak sám říká, našel sám sebe. Videoklip dějově navazuje na předchozí klip k písni Sníh. Adam Mišík tak s přicházejícím teplem nechává roztát zimu, jež v sobě nosil a ukončuje své nejtemnější období Plamenem. Na tracku spolupracoval se svým dvorním producentem Enthicem, který mu produkoval většinu tracků z alba. Tentokrát zkusili vsadit na trochu elektroničtější zvuk, což se rozhodně vyplatilo.

„Plamen má být oslavou momentu, kdy jsem konečně začal být sám sebou,“ poodhaluje motiv singlu Adam. Temnou zpověď nyní zahaluje do elektroničtějšího zvuku, „ten nám na desce chyběl,“ dodává. Klip je obsazením i příběhem navázán na přechozí Sníh a jedná se o první sérii klipů tohoto typu. 

Současnou situaci Adam Mišík komentuje slovy z písně „Bože řekni, kdy to skončí“ a na svých sociálních sítích šíří sílu a energii. Povzbuzuje svým nadšením do aktivit, na které normálně nezbývá čas a zve k horskému klipu na rozlučku se zimou a oslavu nového Plamene, jenž v nás písní snad zažehne.

Naživo se na Adama Mišíka mohou fanoušci těšit na přesunuté podzimní tour s kapelou Mirai, kterou bude jako host doprovázet.