Ještě jste nebyli na Prasofestu a letos se tam chystáte? Tak to vás určitě zajímají některé “organizační” informace. Takže na co se můžete těšit a s čím můžete počítat?

Na začátek asi příjezd. Za parkování se na tomhle festivalu neplatí. Potvrdil nám to pořadatel Kamil Svoboda, který dodal, že zdarma je také stanování na místě. Ačkoli je festival jednodenní a koná se v sobotu 10.8. není problém na místo, kde zatím budou probíhat přípravy přijet už v pátek. Vyhazovat vás určitě nikdo nebude a vy se zatím můžete soustředit a připravovat na sobotní akci. Zaručeně si tak vyberete super místo na stanování. A to se vyplatí. 

Pokud kromě se kromě hudby zajímáte také o gurmánský zážitek nebo prostě jenom chcete vědět, čím si budete moc zaplnit žaludek, i tady vám poradíme. “K jídlu budou klobásy guláš a nějaký sýr na gril,” řekl Kamil Svoboda. Nabídka sice není nikterak široká, ale i tak, myslí na vegetariány, což jsou v dnešní době rozhodně plusové body. Jestli držíte dietku, máte smůlu. Ovšem přesně tahle jídla se přeci hodí jako základ, jelikož na místě si můžete dát Gambrinus a Plzíňku. Takže líbit se tu určitě bude těm, kteří si jinde stěžují na špatnou značku piva. Lépe být snad už ani nemůže, no ne? 

Samozřejmě na místě budou také mobilní toalety. Bez toho by to asi nešlo. 🙂 

Těšit se můžete na vystoupení Vildy Čoka, Totálního nasazení, Vision Days, Zvlášný školy a dalších.