Brněnec fest: Párty začne v pátek

Jako obvykle se Brněnec fest koná v sobotu. Tentokrát 1. července. To však nic nemění na tom, že areál je pro nedočkavce otevřený už od pátku. K dispozici bude samozřejmě pivko, další drinky a něco k zakousnutí. Stánky se otevírají v pátek ve 12 hodin. Jako každoročně můžete už v pátek také trochu zapařit. Do 22 hodin bude hrát reprodukovaná hudba.

Lupeny jsou podle organizátorů k dispozici jen na místě, ale rozhodně se nemusíte bát, že pokud přijedete až v sobotu během dne do areálu se nedostanete. Lístků je totiž neomezené množství. Kdo přijde, ten tam bude. Žádná omezení. A to je super, ne? Na vstupenku na celý dlouhý den hudby si připravte 650 Kč.

Těšit se můžete na kapely Total Chaos, Totální nasazení, SPS, E!E, Znouzecnost, Punk Floid, Tregedis, The Fialky, Volant, !V.V.Ú., Driák, VHS, Inseminační stanice, Houba, Falešný obvinění, Bermudskej kvádr, Svoloč a samozřejmě i Vision Days.

Asi není třeba opakovat, že v okolí festivalu je třeba se chovat slušně. Nekálet a nemočit lidem pod okny. V noci pokud možno nedělat příliš velký kravál v obci. Právě na místních lidech totiž dost záleží. Jestliže s nebudeme chovat slušně, jim se to nebude líbit a příští ročník bude v ohrožení. A to nikdo nechceme.