Stop veškerým hudebním akcím v Pragovce. Tak zní verdikt Stavebního úřadu pro Prahu 9. Městská část se pro tento krok rozhodla po opakovaných stížnostech od lidí žijících v okolí Kolbenovy ulice. 

Okamžitá stopka udělala čáru přes rozpočet kapele Pipes and Pints, která v Pragovce měla odehrát svůj první pražský koncert po návratu na pódia. Rozhodnutí je pravomocné a přes veškeré snahy celého realizačního teamu se ho nepodařilo zvrátit ani odložit. Kapela, která v určitou dobu nevěděla, zda se vůbec někdy na pódia vrátí však koncert nechtěla rušit nebo přesouvat na jiný termín. Kluci zabojovali a dokázali v šibeničním termínu získat jiné prostory. 

Jediná možná varianta s volným termínem byla MeetFactory s výrazně nižší kapacitou. Koncert se tak v tu ránu stal vyprodaným.

“Jsme naštvaní, že se to musíme dozvědět pouhé dva dna před koncertem, každý si asi domyslí o co tady jde, ale nenecháme se zlomit. Skoro 20 hodin v kuse žhavíme telefony a koncert se přesouvá do MeetFactory. Celou akci o hodinu posouváme a končit se bude až ve 23:00. Omlouváme se všem, zejména těm co se na koncert nedostanou, žádné vstupenky už nejsou k dispozici ani v předprodeji ani na místě. Velké díky těm kdo pomohl udělat nemožné a za jediný den před akcí vše zachránit.” vyjadřuje se k celé záležitosti Vojta Kalina z Pipes and Pints.

Těšíme se na vás a děkujeme za pochopení!! ❤ vzkazuje kapela. 

HARMONOGRAM
18:00 otevření klubu
19:00 – 19:50 The Agony
20:00 – 21:10 Trautenberk
21:30 – 23:00 Pipes nad Pints